Zájezd do Luhačovic

V posledním červnovém víkendu jsem uspořádali zájezd do Luhačovic. Horké dny a noci jsme si zpříjemňovali u vodní nádrž Luhačovice. Sobotní program nabídl exkurzi v DISTILLERY LAND u Rudolfa Jelínka a po ní návštěva hasičského muzea sboru dobrovolných hasičů z Vizovic. Po prohlídce města jsme ujížděli zpět do kempu, abychom byli co nejrychleji ve vodě. Vše tak rychle utíkalo, že najednou byla neděle a blížil se odjezd k domovu. Před opouštěním Luhačovic jsme se prošli po kolonádě a ochutnali snad všechny prameny. Zhruba v půlce cesty domů jsme se zastavili v Zámeckém vinařství Bzenec, kde jsme si prohlídli obrovské sklepní prostory a ochutnali víno, které slavilo úspěch v Salónu vín.

Pár snímků z výletu bude dodáno co nejdříve, ale zatím můžete shlédnout krátké video z kolonády 🙂

https://www.facebook.com/sdhvelkenemcice/videos/327777534345638/