Zájezd do Českých Budějovic

Zájezd Velké NěmčiceRok s rokem se sešel a tak jsme vyrazili na další zájezd. Letošním cílem byl vodácký kemp mezi městy České Budějovice a Hluboká nad Vltavou. V pátek podvečer jsme jako správní hasiči provedli průzkum okolí a připravili se sobotní výlet. V sobotu po snídani jsme přejeli do Český Budějovic, kde jsme měli objednanou exkurzi národního podniku – Budějovického Budvaru. Po exkurzi proběhla prohlídka města a poté přejezd na zámek do Hluboké nad Vltavou. Sobotní den ubíhal velice rychle, ale pár odvážlivců se nebálo vypůjčit raft a sjet divokou řeku v slalomovém kanálu. Než se člověk rozkoukal, tak byla neděle, což znamenalo odjezd zpět na Jižní Moravu. Po cestě domů jsme se zastavili v Jindřichově Hradci, kde jsme si prošli město, dále v muzeu amerických automobilů v Nové Bystřici a na závěr ve Slavonicích, kde jsme po dlouhé době zažili opravdu vydatný déšť 🙂 Krátký sestřih z našlápnutého víkendu najdete na youtube.