Příměstský tábor ve zbrojnici

Tento týden jsme měli v hasičce příměstský tábor pro děti od 1. do 5. třídy ZŠ. Celkově zde bylo 15 dětí a program byl velmi pestrý. Pondělí jsme zahájili seznamovacími hrami, sportováním a výrobky na uvítanou. V úterý jsme vyrazili na výlet do Hustopečí a prošli si Mandloňovou naučnou stezku, podívali se na rozhlednu a odpoledne si vyzkoušeli trénink „kyokuschin“ karate. Ve středu jsme batikovali trička, dopoledne šli po pirátské stezce hledat poklad a odpoledne si ukázali hasičský vozový park, vybavení a další věci. Ve čtvrtek nás čekal další výlet do Hustopečí, navštívili jsme muzeum, prošli si historické centrum a i stezku bosou nohou. Pátek jsme pojali opět aktivně, sportovali jsme, soutěžili a kreslili křídami před hasičkou a zakončili na skákacími hradu. Celý tábor jsme si s dětmi náramně užili. Tímto bych chtěl poděkovat Martina Navrátilová Medková a Martina Řeháčková za úžasné vedení tábora a spolupráci, vedoucí mládeže Martin Lauš.