Okrsková soutěž Velké Němčice

V pátek 26. května v 18 hodin jsme na domácím hřišti přivítali sbory z okrsku č. 4. Chvíli to vypadalo, že nám příjemnou atmosféru zkazí počasí, netrvalo však dlouho a černá obloha byla pryč. Celkem se zúčastnilo 7 sborů: Bořetice, Křepice, Starovice, Starovičky, Strachotín, Šakvice a my včetně ženského družstva, které na závodech mělo premiéru. Po prvním kole to vypadalo na první místo. Při druhých pokusech nás však družstvo Staroviček překonalo o 3 desetiny sekundy. Družstvo můžu tak vybojovalo úžasné 2. a ženy perfektní 1.místo. Se svým výsledným časem by se ženy neztratily ani mezi muži. Pár fotek ze soutěže naleznete na rajčeti.

1. místo Starovičky čas 31,3s
2. místo Velké Němčice čas 31,6s
3. místo Bořetice čas 35,2s
4. místo Křepice čas 38,5s
5. místo Starovice čas 38,9s
6. místo Šakvice čas 48,6s
7. místo Strachotín čas 49,4s
1. místo V. Němčice – ženy čas 45,0s