Okresní kolo v PÚ – Pasohlávky

V sobotu 3. června jsme se zúčastnili okresního kola v požárním útoku v Pasohlávkách. Okresního kola se účastnilo 5 družstev mužů (Cvrčovice, Kobylí, Pasohlávky, Velké Němčice a Velké Pavlovice). První útok se nám podařil v čase 39:92s a v druhém jsme se zlepšili na 38,26s. Lepší čas z druhého kola nám stačil na 4. místo.

POŘADÍ / DRUŽSTVO – MUŽIČAS
1. Pasohlávky26,75s
2. Cvrčovice30,87s
3. Velké Pavlovice34,08s
4. Velké Němčice38.26s
5. Kobylí58,21s

Požární útok byl veden pomocí 3 hadic B (při okrsku to byly 2 hadice B) a byly použity nástřikové terče, kde je potřeba nastříkat cca 10l vody pro sepnutí signalizace (při okrsku byly použity terče sklopné), proto se vám mohou zdát časy oproti okrsku vyšší. Každopádně výsledek hodnotíme velice kladně a je potřeba vyzdvihnout čtveřici dozrávajících mužů, kteří se nebáli postavit a porovnat své zkušenosti, které nabrali v mládežnických kategoriích a trojicí třicátníků, kteří vnesli klid a motivaci co k nejlepšímu výkonu.

Pár fotek ze soutěže