JPO VELKÉ NĚMČICE

Jednotka požární ochrany je ve Velkých Němčicích složena z 16 členů, kterou vede velitel jednotky Luděk Helma. Jednotka je zařazena do plánu plošného pokrytí, který zajistí po celé ČR účinnou pomoc do určitého času s určitým počtem hasičů, požární techniky a dalších prostředků k zdolání mimořádné události. JPO Velké Němčice je zařazena do kategorie požární ochrany III/1. V požárně poplachovém plánu vyjíždíme do několika obcí, které jsou rozděleny do 3 stupňů požárního poplachu.

OBEC 1. STUPEŇ 2. STUPEŇ 3. STUPEŇ
VELKÉ NĚMČICE KŘEPICE DIVÁKY BORKOVANY
NIKOLČICE HUSTOPEČE HORNÍ BOJANOVICE
STAROVICE IVAŇ NESVAČILKA
UHERČICE KURDĚJOV PASOHLÁVKY
VELKÉ NĚMČICE MĚNÍN – JALOVISKO PERNÁ
NOSISLAV POPICE
POUZDŘANY STAROVIČKY
PŘIBICE STRACHOTÍN
PŘÍSNOTICE ŠAKVICE
ŠITBOŘICE TĚŠANY
VRANOVICE UNKOVICE
VOJKOVICE
ŽABČICE
ŽIDLOCHOVICE
D2 – HUSTOPEČE -> BLUČINA