HASIČSKÝ ZÁJEZD NA SEVERNÍ MORAVU

zajezd_severni_morava26. září 2014 jsme uspořádali víkendový zájezd na Severní Moravu. Ubytování jsme si zajistili v Ústřední hasičské škole Janské Koupele, odkud jsme vyráželi do blízkého i vzdálenějšího okolí. Druhý den po příjezdu jsme vyrazili do Hasičského muzea města Ostravy, kde byla k zhlédnutí jak historická technika, tak prostředky, které hasiči využívali ještě před pár lety. Po prohlídce muzea jsme se autobusem přesunuli do Opavy a následně na prohlídku památníku AČR a čs. těžkého opevnění OP-S 25 v Opavě – Milostovicích. V pozdních odpoledních hodinách jsme se vrátili zpět do Táborové základny a prošli si okolí Janských Koupelí. V neděli jsme po snídani vyrazili zpět k domovu se zastávkou na Svatém Kopečku a v Olomouci. Po úspěšném zdolání dálnic jsme se v pozdním odpoledni vrátili všichni v pořádku zpět domů a věřím, že zájezd byl zajímavý a příště opět nějaký zorganizujeme.